Výsledky zápasov MS vo futbale 2010: Rozdiel medzi revíziami
Riadok 315: | Riadok 315: | ||
|Postupuje '''Holandsko''' | |Postupuje '''Holandsko''' | ||
|-style="background: #ffffff;" | |-style="background: #ffffff;" | ||
− | |3.7. 20:30||Paraguay - Španielsko|| | + | |3.7. 20:30||Paraguay - Španielsko|| 0:1 (0:0) |
− | |Postupuje ''' | + | |Postupuje '''Španielsko''' |
|} | |} | ||
Riadok 328: | Riadok 328: | ||
|Postupuje: '''-''' | |Postupuje: '''-''' | ||
|-style="background: #ffffff;" | |-style="background: #ffffff;" | ||
− | |7.7. 16:00|| Nemecko - | + | |7.7. 16:00|| Nemecko - Španielsko|| |
|Postupuje '''-''' | |Postupuje '''-''' | ||
|} | |} |
Verzia zo dňa a času 22:23, 3. júl 2010
O podrobnosti a zaujímavosti čítajte aj na stránke MS vo futbale Juhoafrická republika 2010 - FIFA World Cup South Africa
Obsah
Predkolo: od 11. júna do 25. júna
A skupina | Výsledok zápasu | Umiestnenie v skupine | |
11.jún 16:00 Soccer City |
Južná Afrika - Mexiko |
1:1 (0:0) |
|
B skupina | |||
12.jún 13:30 Port Elizabeth |
Kórea - Grécko |
2:0 (1:0) |
|
C skupina | |||
12.jún 20:30 Rustenburg |
Anglicko - USA |
1:1 (1:1) |
|
D skupina | |||
13.jún 16:00 Pretoria |
Srbsko - Ghana |
0:1 (0:0) |
|
E skupina | |||
14.jún 13:30 Soccer City |
Holandsko - Dánsko |
2:0 (0:0) |
|
F skupina | |||
14.jún 20:30 Green Point |
Taliansko - Paraguay |
1:1 (0:1) |
|
G skupina | |||
15.jún 16:00 Port Elizabeth |
Pobr.slonoviny - Portugalsko |
0:0 (0:0) |
|
H skupina | |||
16.6.2010 13:30 Nelspruit |
Honduras - Chile |
0:1 (0:1) |
|
Poradie v základných skupinách sa riadi nasledujúcimi pravidlami:
- bodový zisk
- väčší gólový rozdiel zo všetkých zápasov
- väčší počet strelených gólov
- vyšší počet bodov zo vzájomných zápasov týmov z rovnakou bilanciou
- väčší gólový rozdiel vo vzájomných zápasov týmov s rovnakou bilanciou
- vyšší počet gólov strelených vo vzájomných zápasoch týmov s rovnakou bilanciou
- los - hodia si eurom
Do osemfinále postúpili z každej skupiny dve mužstvá.
Zhodnotenie priebehu základnej časti môžete nájsť v týchto článkoch:
Osemfinale: od 26. júna do 29. júna
Do osemfinále majú už istý postupt tieto mužstvá:
- Skupina A:Uruguay, Mexiko
- Skupina B:Argentína, Kórea
- Skupina C:USA, Anglicko
- Skupina D:Nemecko, Ghana
- Skupina E:Holandsko, Japonsko
- Skupina F:Paraguay, Slovensko
- Skupina G:Brazília, Portugalsko
- Skupina H:Španielsko, Chile
Výsledky zápasov o postup do štvrťfinále:
Štadión | Súpery | Výsledok | |
---|---|---|---|
26.6. 16:00 | Uruguay - Kórea | 2:1 (1:0) | Postupuje: Uruguay |
26.6. 20:30 | USA - Ghana | 1:2 p.p. (0:1) | Postupuje Ghana |
28.6. 16:00 | Holandsko - Slovensko | 2:1 (1:0) | Postupuje Holandsko |
28.6. 20:30 | Brazília - Chile | 3:0 (2:0) | Postupuje Brazília |
27.6. 20:30 | Argentína - Mexiko | 3:1 (2:0) | Postupuje Argentína |
27.6. 16:00 | Nemecko - Anglicko | 4:1 (2:1) | Postupuje Nemecko |
29.6. 16:00 | Paraguay - Japonsko | 5:3 na penalty 0:0 (0:0) | Postupuje Paraguay |
29.6. 20:30 | Španielsko - Portugalsko | 1:0 (0:0) | Postupuje Španielsko |
Štvrťfinále: 2. a 3. júla
Štadión | Súpery | Výsledok | |
---|---|---|---|
2.7. 20:30 | Uruguay - Ghana | 4:2 na penalty 1:1 (0:1) | Postupuje: Uruguay |
3.7. 16:00 | Argentína - Nemecko | 0:4 (0:1) | Postupuje Nemecko |
2.7. 16:00 | Holandsko - Brazília | 2:1 (0:1) | Postupuje Holandsko |
3.7. 20:30 | Paraguay - Španielsko | 0:1 (0:0) | Postupuje Španielsko |
Semifinále: 6. a 7. júla
Po štvrťfinále bude amnestia na žlté karty, aby si najlepší mohli zahrať finále. (Doteraz po základných skupinách.)
Štadión | Súpery | Výsledok | |
---|---|---|---|
6.7. 20:30 | Uruguay - Holandsko | Postupuje: - | |
7.7. 16:00 | Nemecko - Španielsko | Postupuje - |
Zápas o 3. miesto: 10. júla
Zápas o bronz v o 20.30
Finále: 11. júla
V .... o 20.00
Ďalšie podrobnosti sa dočítate na hlavnej stránke sekcie venovanej majstrovstvám sveta.